MojAndroid

Aplikácia Facebook po strastiplnej ceste opäť raz prináša aktualizáciu svojej Android aplikácie, tentoraz na verziu 1.9.0, ktorá prináša nové rozšírenia a možnosti. Hlavnou je, že do aplikácie je integrovaný Messenger, ktorý sme poznali ako aplikáciu, ktorá bola samostatná. Teraz ju nájdete v záložke „chat“ a pomocou ďalšej novinky – ikony rýchleho prístupu – môžete pristupovať ku komunikácii s priateľmi oveľa rýchlejšie.

Novinkou je aj samostatná ikona na pridávanie fotografií, ktorou pristupujete a spúšťate fotoaparát a môžete tak rýchlejšie nahrávať fotografie o svojich albumov na konte na Facebooku.

Aplikácia je svižňejšia, my sme ju aktualizovali na zariadení HTC One X s Androidom 4.0.3.

Mnoho používateľov sa aj naďalej sťažuje na rýchlosť, prípadne chyby v komunikácii. Preto vám prinášame jeden TIP:

Ak máte s aplikáciou problémy skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie (menu-nastavenia-aplikácie). Ak tento trik nepomôže, po vymazaní vyrovnávacej pamäte aplikáciu odinštalujte a reštartujte telefón. Následne aplikáciu nainštalujte.

Zdroj, foto: Google Play Store

Facebook pro Android
Facebook
Verzia Závisí od zariadenia (20. 4. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

21.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+