MojAndroid

Najväčšia sociálna sieť Facebook čoskoro ponúkne novú funkciu “Objavte známych”. Táto novinka bude dostupná pre Android a iOS aplikáciu. Funkcia vám umožní vidieť ľudí, ktorí navštívia udalosti konajúce sa vo vašom meste, ktorých sa máte v pláne zúčastniť. Môžete vyhľadať ľudí s rovnakým zamestnávateľom, školou alebo na základe iných spoločných vecí. Keď si pozriete udalosť na FB, uvidíte zoznam navrhovaných profilov. To znamená, že vás už neprekvapia žiadne náhodné stretnutia so svokrou alebo bývalým partnerom.img-2564

Nemusíte sa však strachovať, že prídete o svoje súkromie. Budú sa zobrazovať len informácie, ktoré sú verejne dostupné na profiloch. Takže si môžete sami vybrať, čo chcete zdieľať. Samozrejme, už teraz sa dá zistiť, kto ide/má záujem o udalosť. Facebook sa to len snaží uľahčiť a navrhnúť vám ľudí, s ktorými máte niečo spoločné. Aktualizácia sa postupne uvoľní na obidvoch Android a iOS platformách.

Zdroj: PhoneArena

3.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+