MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete sa dočká obrovskej aktualizácie dizajnu. Zabudnite na Facebook Messenger, aký poznáte dnes. Hoci Facebook zverejnil iba screenshoty a video zobrazujúce novú verziu Messengera pre iOS, rovnaké zmeny čakajú aj Android aplikáciu. Najväčšou zmenou je nová domáca obrazovka aplikácie nazvaná Home. Na nej sa okrem konverzácií budú zobrazovať aj nové boxy s informáciami o vašich kontaktoch a konverzáciách.

Z aplikácie, ktorá dnes slúži v 99% prípadoch len na komunikáciu s vašimi priateľmi a rodinou, sa stane akýsi hub s informáciami o ľuďoch, na ktorých vám naozaj záleží. Okrem posledných chat-ov tu nájdete aj zoznam vašich obľúbených priateľov, informácie o ich narodeninách, či o tom, kto je aktuálne online a pripravený s vami komunikovať. Samostatného tlačidla sa dočkali aj hovory, skupiny, či zoznam ľudí, ktorý sa podobá na adresár, ktorý má každý z vás vo svojom smartfóne. Hoci sme zatiaľ mohli vidieť iba verziu pre iOS, je viac než jasné, že sa rovnakých zmien dočká aj Android aplikácia. Ako sa vám nový Messenger pozdáva?

Náš tip
Ako hrať novú futbalovú hru vo Facebook Messengeri | NÁVOD

Zdroj: AndroidPolice, Facebook

17.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+