MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete sa dočká obrovskej aktualizácie dizajnu. Zabudnite na Facebook Messenger, aký poznáte dnes. Hoci Facebook zverejnil iba screenshoty a video zobrazujúce novú verziu Messengera pre iOS, rovnaké zmeny čakajú aj Android aplikáciu. Najväčšou zmenou je nová domáca obrazovka aplikácie nazvaná Home. Na nej sa okrem konverzácií budú zobrazovať aj nové boxy s informáciami o vašich kontaktoch a konverzáciách.

Z aplikácie, ktorá dnes slúži v 99% prípadoch len na komunikáciu s vašimi priateľmi a rodinou, sa stane akýsi hub s informáciami o ľuďoch, na ktorých vám naozaj záleží. Okrem posledných chat-ov tu nájdete aj zoznam vašich obľúbených priateľov, informácie o ich narodeninách, či o tom, kto je aktuálne online a pripravený s vami komunikovať. Samostatného tlačidla sa dočkali aj hovory, skupiny, či zoznam ľudí, ktorý sa podobá na adresár, ktorý má každý z vás vo svojom smartfóne. Hoci sme zatiaľ mohli vidieť iba verziu pre iOS, je viac než jasné, že sa rovnakých zmien dočká aj Android aplikácia. Ako sa vám nový Messenger pozdáva?

Náš tip
Ako hrať novú futbalovú hru vo Facebook Messengeri | NÁVOD

Zdroj: AndroidPolice, Facebook

17.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Kajnšmeker

  To len ja mam presne takyto isty Messenger uz dva dni? :D :D :D

  • Xwert Is

   A akúže to máš konkrétne verziu ?

  • Stanislav Kvasna

   Maš tak akurat vieš čo :D

   • Kajnšmeker

    :) :) :D :D

 • Patrikus

  Beta-testeri to už majú ?

 • Andrej

  Akože prehodenie ponuky zhora dole nazývate veľkou zmenou dizajnu? :D Nič v zlom, ale veď už teraz mám na domovskej obrazovke “Home” konverzácie, obľúbené kontakty, zoznam kontaktov online, ich narodeniny a vlastne všetko, čo má byť po “veľkej zmene dizajnu”. Rozdiel je, že je tam viac modrej a možnosti sú hore, nie dole. A dodám, že nie som beta tester. Verzia v mojom telefóne je 75.0.0.21.70, na ktoru bola appka aktualizovaná 15.6.

  • Peťo Pheggas Obert

   Existuje nejaký zoznam zariadení na ktorých je ten update už dostupný?

   • koso

    ziaden zoznam zariadeni netreba je to appka a ako taka bude fungovat na vsetkom co ma android

 • Filip

  Tento dizajn Messengeru mám už asi mesiac, ale okej :D

+