MojAndroid

Spoločnosť Facebook už dlhšie sľubuje pridanie možnosti vrátenia späť už odoslanej správy (jej vymazanie). Táto funkcia bola však doteraz na bode mrazu a nič iné okrem sľubov sa zatiaľ nekonalo. Teraz to vyzerá, že Facebook sa konečne pustil do testovania tejto funkcie. Určite sa už aj vám stalo, že ste odoslali nejakú správu a následne ste si to rozmysleli. Bohužiaľ, už bolo neskoro. Čo raz odošlete, späť už jednoducho nevrátite. Nepomôže ani vymazanie správy (ktoré možné je), príjemca ju aj tak dostane.

Na výber budú dve možnosti

Tento problém by mal byť touto novou funkciou vyriešený. Keď správu vymažete, vymaže sa aj z prijatých správ príjemcu. Na internete sa už objavilo niekoľko screenshotov tejto funkcie, a tak sa môžeme lepšie pozrieť na to, ako to funguje. Ak chcete odoslanú správu vrátiť, jednoducho na nej podržíte prst a zobrazia sa dve možnosti. Tou prvou je vymazanie správy, to znamená, že správa bude vymazaná kompletne. Druhá možnosť zase odoslanú správu vymaže z príjemcových prijatých správ, no vy ju stále budete vidieť.

Po určitom čase už nebude možné správu vymazať

Dôležitý je aj čas, za ktorý sa rozhodnete správu vymazať. Ak tento čas “prešvihnete”, máte jednoducho smolu. Správu už nijako nevymažete a príjemca si ju určite prečíta. O čase, počas ktorého budete správu môcť vymazať, zatiaľ informácie nemáme. Dozvieme sa to pravdepodobne až po oficiálnom predstavení novej funkcie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Redizajnovaný Facebook Messenger s Dark Mode už hlásia niektorí používatelia
15.10.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+