MojAndroid

Najnovšia aktualizácia pre populárny Facebook Messenger prináša podporu pre videohovory. Aplikácia, ktorá tak slúži prevažne na textovú komunikáciu, získava novú funkciu, ktorá ju stavia do konkurenčnej pozície pre služby ako Skype, Hangouts či Viber. Vytvoriť videohovor je veľmi jednoduché a stačí vám na to ikona priamo v konverzácii. Volať si môžu používatelia s mobilnými zariadeniami medzi sebou, bez obmedzení, čo sa platforiem týka.

Novinka je aktuálne dostupná v 17 krajinách (najbližšie v Poľsku), no Facebook ju v nasledujúcich dňoch zverejní aj pre používateľov ďalších regiónov. O dostupnosti tejto služby v našich končinách vás budeme samozrejme informovať. Pôvodne sme vám chceli priniesť APK súbor s novou verziou Messengera, no zahraničné weby upozorňujú na to, že aktualizácia prebieha na pozadí a nezáleží na tom, či máte najnovšiu verziu aplikácie. Táto funkcia je v Messengeri ukrytá a Facebook ju pomaly odhaľuje používateľom.

Zdroj: Facebook

28.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+