MojAndroid

Facebook predstavil novú funkciu pre Facebook Mesenger. Ten po najnovšej aktualizácii ponúka tap-and-hold videá, teda v preklade videá, ktoré sa natáčajú tak dlho, ako dlho držíte palec na displeji. Ide o rozhodne zaujímavú funkciu, ktorá si nájde v praxi uplatnenie – však lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť či čítať. Takéto videá však na trhu nie sú žiadnou novinkou a už dávno fungujú pod aplikáciou Snapchat. Facebook chystá aj ďalšie zmeny, ktoré predstaví spoločne pod názvom Slingshot.

Facebook Messenger prešiel aj ďalšími menšími zmenami, ktorými chce prilákať nových používateľov. V mnohých zariadeniach sa Facebook chat nedá používať inak ako cez Messenger, no vďaka neustále novým funkciám si tento spôsob komunikácie ľudia vyberajú aj sami. Ak ešte vo svojom zariadení Facebook Messenger nemáte, nainštalujte si ho pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Techcrunch

 

13.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+