MojAndroid

Zdá sa, že Facebooku sa myšlienka ovládania viacerých účtov na jednom zariadení zapáčila. Po tom, čo túto funkciu predstavil vo svojej dcérskej službe Instagram, sa podpora viacerých účtov dostáva aj do Facebook Messengera. Na to, aby ste v Messengeri mohli používať viacero účtov, nepotrebujete ani hlavnú aplikáciu Facebook. Všetko urobíte jednoducho cez Nastavenia > Účty. Samozrejme, potrebujete na to Facebook Messenger v najnovšej verzii 58.0.

facebook-messenger-ucty-1 facebook-messenger-ucty-2

Pokiaľ túto funkciu chcete využívať napríklad na rodinnom tablete, tak verte, že vaše správy budú v bezpečí a nik iný si ich nebude môcť prečítať. Pri prvom zadávaní účtu sa vás totižto aplikácia opýta, či chcete aj pri prepínaní účtov neustále vyžadovať heslo. Ak zvolíte áno, na novú správu na sekundárnom či ďalšom účte budete na zariadení upozornení, avšak samotný text správy sa v notifikácii neobjaví. Ak ešte nemáte nainštalovanú najnovšiu verziu Facebook Messengera, urobte tak pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

20.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+