MojAndroid

🔥Aktuálny výpadok z dnešného dňa 8.4.2021, zistite viac informácií🔥

Facebook má veľký výpadok vybraných služieb. Posielanie a prijímanie správ funguje v obmedzenom režime. Jednak cez aplikáciu Messenger, ako aj cez zabudovaný online nástroj.

V praxi to vyzerá približne tak, že správy sú odosielané, no dávkovo so značným oneskorením. Problémy majú aj ďalšie služby patriace pod Facebook, hoci sociálna sieť ako taká funguje viac-menej naďalej. Niektoré z jej funkcií však nemusia fungovať úplne spoľahlivo.

Problémy sa začali vo väčšej miere prejavovať približne od 10. hodiny. Problematickú situáciu potvrdzuje aj známy portál Downdetector, ktorý sleduje aktuálny stav rôznych webov a online platforiem.

Presná príčina aktuálnych problémov nie je známa. V najväčšej miere je podľa dostupných informácií zasiahnutá infraštruktúra, ktorá obsluhuje používateľov z Európy.

Čiastočne majú byť zasiahnuté aj online služby ako Instagram či WhatsApp, no najviac sa trápi práve posielanie správ cez Facebook.

Aktualizované 15:49

Vyzerá to tak, že Facebook po 15. hodine obnovil normálnu prevádzku svojich služieb.

 

10.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+