MojAndroid

Určite každý z vás vie o tom, že cez Messenger môže poslať priateľom gigantický “Like” vo forme nadrozmerného modrého prsta tým, že dlhšie podrží jeho ikonu. Vašim priateľom to musí liezť pekne na nervy, no vás možno mrzí, že sa takto nedajú zväčšovať aj iné emotikony. V tom prípade pre vás máme dobrú správu – už sa dajú. Facebook Messenger totižto prináša aktualizáciu, ktorá umožňuje posielať všetky emotikony v nadrozmernej veľkosti.

Na to, aby ste poslali priateľom veľký emotikon, nepotrebujete nič, iba dlhšie podržať prst na jeho ikone. Rovnako, ako ste to robili v prípade modrého palca. Novinka je zatiaľ dostupná len v aplikácii pre iOS zariadenia, no už o pár hodín až dní by mala doraziť aj na Android a do webovej verzie messenger.com. To, ako sa dajú veľké emotikony využiť, ukazuje aj video priamo z dielne Facebooku. Tešíte sa aj vy na príchod tejto novinky?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Facebook

5.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+