MojAndroid

Facebook už dobrých pár mesiacov experimentuje s novým vzhľadom aplikácie Messenger. Ten má priniesť dlho očakávaný tmavý režim, ktorý šetrí nielen vaše oči vo večerných hodinách, ale výrazne aj batériu na smartfónoch s AMOLED displejmi. Predvolený je však klasický biely vzhľad a na ten tmavý je nutné manuálne prepnúť. Dobrou správou je, že Facebook už testuje Messenger s novým dizajnom a implementovaným tmavým režimom v niektorých krajinách, ale nie je to kompletná verzia aplikácie a chyby sa stále dajú nájsť.

Facebook varuje pred možnými bugmi v “Dark Mode”

U nás je stále starý Messenger

Na internete a sociálnej sieti Twitter sa rozšírili snímky obrazovky nového Messengera aj so zapnutým tmavým módom. Messenger však pri zapínaní tohto režimu dôrazne naznačí, že je ešte len v testovacom režime a údajne sa neraz stalo, že sa len tak z ničoho nič prepol späť na klasický biely a uprostred noci tak nečakane “vypálil” oči mnohým používateľom. Nie je však známe, kedy sa nový vzhľad Messengera dostane aj k nám. U nás sa udržal na veľmi krátku dobu a potom bol opäť prepnutý na starý, súčasný vzhľad.

Takto vyzerá tmavý režim v Messengri
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme Facebook:

Náš tip
Facebook umožnil Netflixu, Spotify a ďalším spoločnostiam prístup k vašim súkromným správam

Náš tip
Facebook Messenger prinesie filter pre fotoaparát, ktorý rozmaže pozadie za vami

Náš tip
Facebook čelí ďalšiemu škandálu. Uniklo množstvo neuverejnených fotografií používateľov

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+