MojAndroid

Nie je žiadnou novinkou, že spoločnosť Facebook vo svojich produktoch (Facebook, Messenger a Instagram) okopírovala základnú funkciu zdieľania aktuálneho momentu konkurenčného Snapchatu pod názvom Príbehy (Stories). A teraz preberá od rovnakej konkurencie ďalšiu funkciu.

Ďalšiu prebratú funkciu si všimol užívateľ Case Sandberg a informoval o nej na svojom twitteri. Malo by ňou byť alternatíva k “streakom” službe Snapchat. Tie slúžili ako taká hra, ktorá nútila odpovedať druhému používateľovi do niekoľkých hodín, inak ste o streak medzi vami a ním prišli. V službe Messenger od spoločnosti Facebook sa táto funkcia zobrazuje pri kontakte v podobe žltého blesku a vyzýva vás, aby ste udržiavali konverzáciu s príslušným kontaktom. Funkciu hlásia aj iní používatelia, ale podľa všetkého je zatiaľ len v testovacom režime. Veľa z nich nielen na Facebooku ale aj Snapchate ju označuje za otravnú a je možne, že sa s veľkým úspechom nestretne. Len nedávno totiž musel Facebook spojiť Príbehy v službe Facebook s Mojim dňom v Messengeri, pretože ich narozdiel od Príbehov v Instagrame využívalo minimum ľudí.

zdroj: AndroidAuthority

24.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+