MojAndroid

Facebook pred nedávnom deklaroval, že pripravuje špeciálnu funkciu pre svoj Facebook Messenger a dnes sa dozvedáme, o čo by mohlo ísť. Podľa informácií, ktoré dnes unikli na Twitteri, by Facebook Messenger mal priniesť nové samodeštrukčné správy podobné tým, ktoré ponúka Snapchat. Vraj tým chce Facebook zvýšiť bezpečnosť našich konverzácií.

Možnosť automatického zničenia správy sa bude dať v konverzácii vypnúť. Používateľ tiež bude mať možnosť nastaviť interval, po ktorom sa má daná správa vymazať, a to 1 minúta, 15 minút, polhodina, hodina, 4 hodiny alebo 1 deň. Samodeštrukčné správy sa objavili v iOS aplikácii Facebook Messenger vo verzii 68, no tá je už teraz dostupná pre bežných používateľov a túto funkciu neponúka. Najbližšie sa jej tak možno dočkáme až v najbližšej aktualizácii. Čo si o tejto novinke myslíte vy? Budete funkciu samodeštrukčných správ využívať?

Náš tip
Facebook Messenger už podporuje aj skupinové hovory
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: @iOSAppChanges, via: PhoneArena

2.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+