MojAndroid

Neodvratný Deň D je tu. Reklamy odteraz uvidíme už aj na základnej obrazovke vo Facebook Messengeri. Sociálna sieť to oznámila vo svojom blogovom príspevku, kde uviedla, že odteraz sa budú reklamy v Messengeri zobrazovať malému počtu používateľov. Je ale iba otázkou času, kedy ich uvidíme všetci.

Náš tip
Facebook má už 2 miliardy aktívnych používateľov

Reklamy, všade samé reklamy

Ak Messenger používate aktívne, určite viete, že nejde o prvý druh reklamy v tomto komunikačnom nástroji. Už aj nám sa niekoľkokrát stalo, že ak sme klikli na reklamu na Facebooku, o nejaký čas sa nám zobrazila istá obdoba tej reklamy aj v správach v Messengeri. Ďalším typom už používanej reklamy sú sponzorované správy od inštitúcií, s ktorými ste si v Messengeri pred tým písali. Toto ale u nás zatiaľ nie je veľmi rozšírené. Naopak, reklamám na domácej obrazovke u nás nič nebráni.

Zatiaľ iba pre úzku skupinu používateľov

Pôjde o také isté klasické reklamy, ako vídame na Facebooku či Instagrame. Okno s reklamou sa na domácej obrazovke zobrazí spolu s poslednými správami, zoznamom priateľov online a príbehmi, ktoré sem nahrali priatelia. Ide tak o novinku, ktorá zrejme nikoho neprekvapí, ale asi ani nepoteší. Hoci Messenger už dávno nie je iba jednoduchou aplikáciou na chatovanie, mnohí ľudia ju stále tak používajú. Predstavte si, že by ste videli reklamu medzi vašimi SMS správami. To bolo až donedávna zrejme nereálne, no keďže Messenger zvládne aj správu vašich SMS-iek, dnes sa to stáva realitou. Hurá!

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Messenger via MacRumors

12.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+