MojAndroid

Facebook prináša používateľom v najnovšej verzii aplikácie Facebook Messenger možnosť používať tento online komunikátor bez Facebook konta. Na prihlásenie sa do aplikácie vám postačí aj telefónne číslo, pomocou ktorého vás potom vedia kontaktovať aj vaši priatelia a známi. Hoci ide o možnosť, ktorá je pre niekoho zaujímavou, my v jej používaní nevidíme zmysel. Na podobnom princípe totižto funguje viacero iných aplikácií (WhatsApp, Viber), ktoré majú tento druh komunikácie zvládnutý lepšie.

Messenger Sign Up Android

Aplikácia sa po prihlásení cez mobilné číslo nijako nelíši od prostredia pre používateľov s Facebook kontom. Jediným rozdielom je, že si musíte pridať priateľov ručne, podľa ich telefónneho čísla. To môže byť ale občas prekážkou. Na aktivovanie možnosti prihlásenia sa cez mobilné číslo nepotrebujete žiadny špeciálny typ Facebook Messengera, stačí, ak si stiahnete verziu, ktorá sa nachádza v obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

20.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+