MojAndroid

Sociálna sieť Facebook patriaca pod Meta sa chystá znova zaviesť funkciu, ktorú sme mohli používať ešte v roku 2016. Mnoho používateľov táto informácia potešila, no čo na to vývojári Messengeru? O novinke informoval portál Androidauthority.

Na blogu spoločnosti sa objavil príspevok, ktorý potvrdil, že písanie správ sa vráti do Facebookovej aplikácie. Spoločnosť tak vôbec nerobí preto, že ju o to dlhé roky žiadali používatelia, ale preto, lebo sa snaží sprístupniť zdieľanie a objavovanie obsahu.

Facebook
Facebook
Price: Free
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot
  • Facebook Screenshot

Ďalšou súčasťou poskytovania najlepších skúseností ľuďom používajúcim AI je uľahčiť zdieľanie toho, čo objavili na Facebooku prostredníctvom správ, v priestore a čase, ako najviac vyhovuje ich potrebám, bez toho, aby sa museli prepínať do inej aplikácie.

Väčšina z nás dúfa, že sa táto možnosť stane trvalou funkciou jednej z najpoužívanejších aplikácií svete. Mnoho používateľov vyčítalo spoločnosti, že preto, aby mohli komunikovať s priateľmi v podstate na tej istej sociálnej sieti, museli mať nainštalované dve aplikácie namiesto jednej.

Ide o znovuzrodenie Facebooku?

Okrem týchto dôležitých noviniek sa na blogu objavilo aj vyhlásenie, že Facebook nie je mŕtvy a ani náhodou neumiera. Poukazuje tak na dosiahnutie dvoch miliárd aktívnych používateľov denne.

Kedy sa zavedeniu správ na Facebook dočkáme nám Facebook zatiaľ neprezradil, no očakávame, že sa tak stane v najbližších týždňoch. Mnoho používateľov už dnes prestalo celkovo používať aplikáciu Facebooku a využívajú len Messenger. Vrátia sa k Facebooku po zavedení novej funkcie, alebo sú ich dni na Facebooku už minulosťou?

Chystáte sa využívať Messenger aj naďalej alebo vám stačí chat v aplikácii Facebooku?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Náš tip
https://www.mojandroid.sk/tiktok-uplny-zakaz/

8.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+