Facebook Messenger pridáva podporu pre ovládanie Spotify, Apple Music už čoskoro

21. apríla 2017 4

Facebook Messenger netreba zrejme nikomu predstavovať. Aktuálne ide o zrejme najväčšiu chatovaciu aplikáciu na svete, ktorú používa viac ako 1,2 miliardy ľudí. Facebook vie, že sa o nich musí starať, a tak do aplikácie pribúdajú neustále nové funkcie. Najnovšie do nej Facebook integroval aj možnosť ovládať Spotify.

Integrácia Spotify do Messengera vám umožňuje nájsť, zdieľať a počúvať pesničky, ktoré sa vám páčia bez toho, aby ste opustili svoje obľúbené konverzácie. Ľudia, ktorým pošlete skladbu, si budú môcť priamo v Messengeri vypočuť 30-sekundovú ukážku. Pre prehranie celej skladby ale musia navštíviť appku Spotify.

TIP:Facebook Messenger ďalej rastie. Má už 1,2 miliardy aktívnych používateľov

Do Spotify sekcie v Messengeri prejdete po kliknutí na “+” v konverzácii. Čoskoro plánuje Facebook pridať do Messengera aj podporu pre Apple Music, ale aj ďalšie aplikácie ako TheScore, OpenTable, NBA, Wall Street Journal, Kayak či ďalších.

Zdroj: AndroidAuthority

Zapojte sa do diskusie (4)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: