MojAndroid

Hry pre Facebook Messenger nie sú vôbec novou záležitosťou a v aplikácií ich sociálna sieť ponúka už nejaký ten čas. Hoci, niektoré “tajné” hry sme si mohli zahrať aj my, väčšina oficiálne dostupných titulov bola dostupná len pre určitú časť používateľov. To sa počnúc dnešným dňom mení.

Facebook v rámci svojej aplikácie ponúka niekoľko hier, vrátane Pac-mana a hry Galaga. Celkovo je pre Messenger dostupných viac ako 50 hier, ktoré vám pomôžu skrátiť si dlhé chvíle. Svoje skóre potom môžete jednoducho zdieľať priamo s priateľmi v chate.

Messenger tiež rozširuje funkcionalitu Instatných hier, ktoré teraz umožňujú vývojárom aj pridávanie rebríčkov najlepších hráčov, či vytváranie turnajov. Jedným z prvých titulov, ktorý tieto funkcie má podporovať je Words with Friends.

Novinka v podobe hier pre Facebook Messenger je aktuálne dostupná už pre všetkých vrátane slovenských používateľov.

Zdroj: theverge

2.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+