MojAndroid

Už veľakrát sme hovorili o tom, že Facebook chce, aby sa jeho Messenger stal všeobecnou platformou pre množstvo komunikačných a ďalších aktivít, ktoré na smartfóne a na internete vykonávame. Okrem rôznych rozšírení a neustále pribúdajúcich možností si v Messengeri zahráme dokonca aj hry, pričom tou najnovšou nemôže byť v tomto období nič iné, ako klasický futbal.

Náš tip
Facebook Messenger má ďalšiu skrytú hru – basketbal

Jednoduchá futbalová hra pribudla do aplikácie iba nedávno a pre jej zobrazenie si budete musieť nainštalovať najnovšiu aktualizáciu pre aplikáciu Facebook Messenger. Aktualizácia by ale mala byť dostupná pre každého, takže s tým by nemal byť problém. Následne už iba stačí, ak niekomu pošlete emoji futbalovej lopty, kliknete na ňu a môžete začať hrať.

 Facebook Messenger futbal2 Facebook Messenger futbal-

Hra je veľmi jednoduchá – dotykom odrážate loptu tak, aby ste ju udržali vo vzduchu a snažíte sa nahrať čo najviac bodov. Neskôr začne byť hra trochu náročnejšia a na hernom plátne sa začnú objavovať viaceré efekty, ktoré vás majú rozptýliť. Tak, ako pri predchádzajúcich hrách, aj teraz sa všetko odohráva v chatovacom vlákne a vaše najvyššie skóre bude poslané druhej strane vo forme diskrétneho oznamu. Znovu ide o jednoduchú záležitosť, ktorá je vhodná napríklad na ranné cesty autobusom alebo chvíľkové čakania, ktoré sa počas dňa určite objavia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

16.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+