MojAndroid

Facebook opäť aktualizoval svoj Messenger, v ktorom mierne upravil dizajn. Ten neodstránil denné príbehy, čo by viacerí rozhodne prijali, ale upravil spodné menu s navigačnými tlačidlami. Tie sa po novom už aj v Android verzii zobrazujú v jednej lište, bez toho, aby vytŕčalo tlačidlo fotoaparátu. Dizajn Messengeru je tak medzi mobilnými platformami opäť o niečo jednotnejší.

Vľavo starý, vpravo nový dizajn

Novinkou sú aj kategórie v hornej časti obrazovky. Okrem správ tam nájdete aj záložky Kontakty Skupinové správy. Toto menu však nie je pre všetkých novinkou, u viacerých používateľov sa zobrazovali už dlhšie. Novinkou sú aj notifikácie na zmeškané udalosti v spodnom menu aplikácie. Tie vás upozornia na zmeškaný hovor, neprečítanú správu a podobne. Aktualizácia by mala byť postupne dostupná pre všetkých používateľov. Jej dostupnosť si môžete skontrolovať pomocou widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch

23.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+