MojAndroid

V júli Facebook predstavil novú funkciu pre svoju aplikáciu Facebook Messenger. End-to-end šifrovanie malo priniesť oveľa bezpečnejšie správy a možnosť posielania citlivých údajov cez Messenger bez obáv z toho, že by niekto tieto správy mohol zachytiť a prečítať. Funkcia bola ale najskôr dostupná iba pre vybranú skupinu testerov. Teraz nás o jej dostupnosti ale informovali hneď niekoľkí používatelia zo Slovenska, ktorí majú nainštalovanú Beta verziu aplikácie Messenger.

Náš tip
Ako hrať novú futbalovú hru vo Facebook Messengeri | NÁVOD

Novinka okrem iného umožňuje posielať aj samodeštrukčné správy, ktoré z konverzácie zmiznú po vopred nastavenom čase. Takto budete môcť posielať skutočne bezpečné správy a mať istotu, že ich nikto neželaný neprečíta. Znovu ale platí, že funkcia nie je dostupná pre každého a dokonca ani nie pre každého používateľa Beta verzie. Postupné zlepšovanie jej dostupnosti nám ale dáva tušiť, že by sme ju už čoskoro mohli vidieť aj v oficiálnej verzii aplikácie.

Za tip ďakujeme fanúšikovi Matejovi! 

23.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+