MojAndroid

Aplikácia Facebook Messenger sa teraz radí do absolútnej elity medzi mobilnými aplikáciami a službami všeobecne. Po tom, ako služba WhatsApp oslávila 1 miliardu aktívnych používateľov, sa teraz Messenger stal ďalšou aplikáciou z radu spoločnosti Facebook, ktorá sa môže pýšiť týmto fantastickým úspechom.

Samozrejme, za týmto skvelým úspechom stojí hneď niekoľko faktorov. Možno najdôležitejším je to, že používatelia mobilných zariadení sú jednoducho prinútení stiahnuť si aplikáciu miesto tradičného rozhrania v aplikácii Facebook. Sociálna sieť im to ale vynahradzuje rôznymi novinkami a dokonca aj hrami, ktoré v aplikácii ponúka. Takýmto spôsobom sa snaží z Facebook Messengeru spraviť plnohodnotnú platformu, kde budú používatelia tráviť ešte viac času.

Pri príležitosti osláv tohto fantastického míľnika sa Facebook rozhodol, že to oslávi aj so svojimi vernými používateľmi. Odteraz kedykoľvek pošlete priateľom v aplikácii Facebook Messenger emoji balóniku, uvidíte jednoduchú, no milú animáciu, ktorá pripomína prekonanie rekordnej hranice v počte aktívnych používateľov.

Zdroj: Facebook Newsrooom via Android Police

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+