MojAndroid

Najväčšia sociálna sieť Facebook je neustále vyvíjaná a zdokonaľovaná. Svedčí o tom aj novinka, ktorou je zmenené rozloženie prvkov pri zobrazení stránok na sociálnej sieti. Táto nová funkcia sa nám začala zobrazovať iba dnes ráno, no už ju vidíme prakticky na všetkých stránkach na sociálnej sieti. Zobrazenie vyzerá na prvý pohľad sviežejšie, no v podstate tu nájdete všetky tie navigačné prvky, na ktoré ste zvyknutí.

Náš tip
Sledujte MôjAndroid.sk na Facebooku a buďte stále v obraze!

Facebook Stranka update

Najväčšou zmenou je presunutie panelu s informáciami na pravú stranu. Tu nájdete informácie o stránke, jej fanúšikoch, príspevky fanúšikov a informácie o nadchádzajúcich udalostiach. Menu s výberom jednotlivých druhov obsahu sa z hora presunulo na ľavú stranu a stránka tak teraz vyzerá kompaktnejšie. Ak sa chcete sústrediť iba na obsah, nájdete ho v strede. Všetko ostatné je po bokoch a takéto usporiadanie sa nám celkom páči. Čo hovoríte na túto novinku vy?

21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+