MojAndroid

Web TheVerge informoval, že Facebook chystá schovať počet “likes”, ktorý môžeme vidieť pod jednotlivými príspevkami. Istý odborník na aplikácie našiel vnútri appky Facebooku kód, ktorý je schopný skryť počet ľudí, ktorým sa post páči.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Obmedzí to naše používanie?

Instagram začal s testovaním schovania počtu ľudí, ktorým “sa to páči” už približne pred rokom. Zatiaľ čo funkcia je v aplikácii Instagramu dostupná už v niektorých krajinách, istej skupine ľudí sa to páčiť môže, iní môžu byť naopak znepokojení. Mnohí influenceri sa totiž na sociálnych sieťach vyžívajú práve zo štatistík a počtu lajkov pod ich fotkou.

V prípade Facebooku však bude pre používateľa viditeľné, ktorý z jeho priateľov príspevok lajkol. Vidieť taktiež môže ľudí, ktorí reagovali pomocou emotikonov. S testovaním funkcie americký gigant údajne ešte nezačal, no v budúcnosti ju pravdepodobne nasadí.

Myslíte si, že tento nápad Facebooku vás nejako ovplyvní, alebo je vám to úplne jedno? Svoj názor môžete napísať nižšie do diskusie.

Náš tip
Aplikácia Facebook sa inšpiruje Messengerom, dostane tmavý režim

5.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+