MojAndroid

Facebook postupne sprístupňuje možnosť komentovať a pridávať statusy na webe pomocou emotikonov a tzv. nálepiek. Tento typ komunikácie už dlhšie podporuje Facebook Messenger, ale zatiaľ nebol k dispozícii pre používateľov vo webovej verzii Facebooku a v mobilnej aplikácií. Sociálna sieť však dnes oznámila, že ju sprístupní aj v komentároch na nástenkách priateľov, skupín a udalostí.

Nové emotikony a nálepky nájdu používatelia sociálnej siete po stlačení ikony smilika v pravej časti boxu pre pridávanie komentov. Hlavný inžinier projektu, Bob Baldwin, si myslí, že “nálepky umožnia ľuďom odpovedať na rôzne príspevky zábavnejšou formou, ako keby mali osťať len pri samotných slovách.” Teraz môžete jednoducho ukázať svoje nadšenie, povzbudiť priateľov, ktorí sa cítia smutne a vyjadriť množstvo emócií, ktoré by sa slovami nedali.”

Novú funkciu komentovania pomocou emotikonov a nálepiek spustí Facebook všetkým používateľom už v nasledovných dňoch. Keď sa tak stane, budete využívať nový spôsob vyjadrovania emócií z Facebook Messengera alebo ostanete verní klasickým smilikom? Dajte nám vedieť v komentároch

Zdroj: techcrunch

14.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+