MojAndroid

Spoločnosť Facebook pridáva novú funkciu, aby pomohla používateľom vyhnúť sa spoilerom. Spoločnosť funkciu práve testuje, a teda je už k dispozícii pre vybraných používateľov mobilnej aplikácie Facebooku. Funkcia s názvom Keyword Snooze umožní vyhnúť sa zobrazeniu spoilerov v kanále noviniek.

Čím viac kľúčových slov, tým menej otravných spoilerov

Tlačidlo Keyword Snooze by malo byť k dispozícii (pre tých, ktorí túto funkciu momentálne testujú) v pravom hornom menu v Novinkách. Môžno ho použiť na dočasné skrytie príspevkov podľa kľúčových slov, ktoré používateľ sám zadá.

Ak ste ešte napríklad nevideli poslednú časť série Westworld, stačí zadať do Keyword Snooze heslo “westworld” a prestanú sa vám zobrazovať všetky príspevky osôb, stránok a skupín, ktoré obsahujú zadané heslo. Blokovanie takýchto príspevkov bude prebiehať po dobu maximálne 30 dní.

Samozrejme, tento krok nezaručuje, že sa k vám nedostanú absolútne žiadne spoilery. Avšak šance sa zvyšujú s pridaním viacerých, dobre premyslených kľúčových slov.

29.6.2018
Zdroj: techcrunch

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+