MojAndroid

Doplnené 14.04.2019 o 15:00:

Vyzerá to tak, že všetko už funguje, ako má. Oficiálneho vyjadrenia zo strany amerického giganta by sme sa mali dočkať už o pár hodín.

Doplnené 14.04.2019 o 14:30:

Do zoznamu kompletne nefunkčných aplikácií sa pridáva Messenger. Ten doteraz fungoval aspoň čiastočne, aktuálne však aplikácia neustále vypisuje “Pripája sa”.

Mapa, na ktorých miestach má Facebook výpadok.

Pôvodný článok:

Pokiaľ ste často na sociálnych sieťach, možno ste si povšimli, že vaše správy v aplikácii Messenger sú označené ako “odoslané”. Nie, nejedná sa o problém z vašej, ani z príjemcovej strany, ale Facebook momentálne prežíva obrovský výpadok. Podľa grafu nižšie môžete vidieť, že problém začal približne o 13:00.

Problém s Facebookom hlási mnoho používateľov.
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Siete sú kompletne vypnuté

Medzi ďalšie sociálne siete, ktoré v tento moment nefungujú, patria aj Instagram a WhatsApp. Je to však logické, pretože obe siete sú spravované práve gigantom Facebook. Cez webový prehliadač by ste sa k Facebooku taktiež pripájali len márne. Po zapnutí aplikácie Instagram budete vidieť iba upozornenie s textom “Nepodarilo sa aktualizovať kanál”. Dôvod úplného spadnutia obľúbených sociálnych sietí nie je zatiaľ známy a akonáhle zistíme, prečo tomu tak je, budeme tento článok aktualizovať.

Aplikácia Facebooku odmieta obnovovať novinky, Lite verzia sa pre zmenu nespustí vôbec.

Dodáme, že presne pred mesiacom Facebook čelil doposiaľ najväčšiemu výpadku. Ten v istých lokalitách trval aj cez 24 hodín. Facebook za spôsobenie problému obvinil “zmenu v konfigurácii serverov”.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
14.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+