MojAndroid

Spoločnosť Facebook prináša do obchodu Play novú zaujímavú aplikáciu. Je ňou titul Hello, ktorý chce nahradiť vašu aktuálnu aplikáciu, pomocou ktorej uskutočňujete hlasové telefonáty. Aplikácia ponúka niekoľko zaujímavých funkcií, medzi ktoré patrí napríklad zobrazenie údajov o volajúcom aj vtedy, ak ho nemáte uloženého medzi svojimi kontaktmi. Môžete si tiež nechať blokovať také čísla, ktoré si nechali blokovať iní užívatelia ešte pred tým, ako vám niekto z takéhoto čísla zavolá po prvýkrát.

Okrem toho ponúka aplikácia integráciu so Facebook Messengerom, vďaka čomu ponúka bezplatné textové správy a bezplatné volania. Celkovo tak ide o veľmi zaujímavú aplikáciu, ktorá sa snaží úplne zmeniť spôsob, akým používame náš dialer. Zdá sa, že Facebook verí, že bezplatné telefonovanie a písanie správ cez internet sa stane štandardom a chce tomu dopomôcť aj svojou novou aplikáciou. Samozrejme, rozpoznanie volajúceho ešte pred tým, ako si ho uložíte do kontaktov, je veľmi zaujímavá funkcia, ktorú určite mnohí užívatelia ocenia.

Samozrejmosťou je prepojenie súčasných kontaktov s informáciami zo siete Facebook. Vaše kontakty tak budú mať neustále aktuálnu profilovú fotografiu, ako aj ďalšie informácie a vy pre to nemusíte urobiť prakticky vôbec nič. Ide tak o zaujímavé riešenie, ktoré ale zatiaľ u nás dostupné nie je. Ostáva nám iba dúfať, že Facebook túto novinku čoskoro prinesie aj k nám, pretože by sme si ju veľmi radi vyskúšali aj my.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

23.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+