MojAndroid

Je to vôbec možné? Prvá kniha o čarodejníkovi, ktorý prežil, bola predstavená už pred 20 rokmi. To sa môže zdať skutočne vzdialená minulosť. Niet pochýb o tom, že knihy od J. K. Rowlingovej budú ešte dlho ovplyvňovať generácie mladých čitateľov, ktorí sa s nadšením pohrúžia do atraktívneho čarodejníckeho sveta. Pri príležitosti tohto špeciálneho jubilea sa rozhodla sociálna sieť Facebook priniesť trošku mágie aj pre muklov.

Náš tip
Playlisty v Spotify si môžete vytvoriť už aj cez Facebook Messenger

Stačí, keď v mobilnej aplikácii Facebooku pridáte status alebo komentár so slovami Harry Potter, prípadne Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff alebo Ravenclaw. Ide o anglické originály názvov štyroch fakúlt Rokfortu. Mágia sa na Facebooku objaví po kliknutí na tieto heslá kdekoľvek na sociálnej sieti. Zároveň sú tieto slová v príspevkoch špeciálne vyznačené, a tak určite neuniknú vašej pozornosti.

Animácia sa nám objavuje iba v mobilnej aplikácii, vo webovej verzii na počítači sme ju skúšali márne. Dobrou správou ale je, že pre získanie funkcie nemusíte vašu aplikáciu aktualizovať, k dispozícii je už teraz pravdepodobne pre všetkých používateľov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

26.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+