MojAndroid

Facebook testuje novú funkciu, ktorá umožní používateľom dočasne zmeniť svoju profilovú fotku. Novinku chce spoločnosť zaviesť ako reakciu na potrebu ľudí, ktorí chcú zmenou svojej profilovej fotografie vyjadriť podporu činností rôznych organizácií, významného výročia, udalsoti alebo míľnika dosiahnutého v spoločnosti a podobne.

Hlavnou ideou za dočasnými profilovkami je možnosť vyjadriť svoje emócie, ktoré cítite práve v danej chvíli alebo období, no neskôr už tieto pocity alebo sympatie nie sú aktuálne. Aj preto chce najväčšia sociálna sieť zaviesť profilové fotografie, ktoré podľa nastavení používateľa zmiznú po zvolenom čase. Môžu to byť hodiny, dni alebo týždne. Novinku má Facebook testovať a dolaďovať ešte niekoľko týždňov, pre používateľov by mohla byť dostupná niekedy v nasledovných mesiacoch.

Zdroj: theverge

 

14.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+