MojAndroid

Najväčšia sociálna sieť Facebook predstavila dve užitočné rozšírenia pre prehliadač Google Chrome. Rozšírenia nesú označenie Save to Facebook a Share to Facebook a robia presne to, čo by ste od nich mohli očakávať.

Rozšírenie Share to Facebook funguje veľmi jednoducho. Vedľa poľa pre URL adresu nájdete tlačidlo, prostredníctvom ktorého sa automaticky vytvorí príspevok na zdieľanie z tej stránky, na ktorej sa nachádzate. Zdieľanie na sociálnej sieti tak bude ešte jednoduchšie a prítomnosť tohto rozšírenia vás nebude ani veľmi obmedzovať.

Odkaz na stiahnutie – rozšírenie Share to Facebook pre prehliadač Google Chrome

Druhé rozšírenie Save to Facebook vám umožní jednoducho uložiť si nejakú stránku na neskôr. Pozrieť si ju potom môžete na sociálnej sieti a nájdete ju medzi uloženými príspevkami, ktoré tu sú už dlhšie. Facebook tak chce zrejme výraznejšie podporiť ukladanie článkov priamo na sociálnej sieti a nie v externých službách, ako napríklad Pocket.

Save to Facebook

Odkaz na stiahnutie – rozšírenie Save to Facebook pre prehliadač Google Chrome

Obe rozšírenia sú k dispozícii úplne zadarmo a už teraz si ich môžete nainštalovať do svojich prehliadačov. Samozrejme, potešia najmä veľkých fanúšikov a prispievateľov na sociálnej sieti, no počet takýchto používateľov stále klesá a je otázne, či to tieto rozšírenia pomôžu zmeniť.

Zdroj: Android Central

29.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+