MojAndroid

Facebook oznámil ďalší významný míľnik. Jeho sociálnu sieť podľa aktuálnych vyjadrení navštevuje mesačne už 2 miliardy používateľov. Len v máji pritom spoločnosť informovala o čísle 1,94 miliardy.

Veľmi dobre sa darí aj ďalším aplikáciám spoločnosti. Facebook Messenger má aktuálne uť 1,2 miliardy používateľov a podobne čísla dosahuje aj aplikácia a služba WhatsApp. Pre porovnanie, Twitter má len 328 miliónov používateľov, zatiaľ čo Instagram sa pomaly blíži k svojej prvej miliarde. Dnes ho aktívne používa už 700 miliónov ľudí po celom svete.

Každý deň, viac ako 175 miliónov ľudí vyznáva na sociálnej sieti lásku, viac ako 800 miliónov niečo lajkuje a viac ako 1 miliarda ľudí využíva naše skupiny. ” píše v tlačovej správe produktový manažér Guillermo Spiller. “Dosiahli sme pokrok, ktorý spája svet, a teraz poďme zblížiť svet,” napísal Mark Zuckerberg.

Pri tejto príležitosti Facebook vytvoril aj špeciálnu podstránku, ktorá ukazuje súhrn vašich doterajších aktivít na Facebooku. Sociálna sieť ju doplní aj personalizovaným videom.

Zdroj: theverge

28.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+