MojAndroid

Povedali by ste, že Facebook má už 12 rokov? Mark Zuckerberg narodeniny svojho modrého potomka neoznačuje za narodeniny, ale akýsi deň priateľstva, v orig. Friends Day. V originálnom blogu hovorí o dôležitosti spájania ľudí z celého sveta a o tom, ako môžete s pomocou svojich priateľov zmeniť svoj život. To, že si svojich priateľov vážite, dnes môžete vyjadriť špeciálnym spôsobom – Facebook si pre všetkých používateľov pripravil štýlové videá, ktoré zachytávajú tie najdôležitejšie momenty, ktoré ste strávili so svojimi blízkymi. Vaše vlastné “Friends Day video” si môžete prezrieť na tomto odkaze.

Facebook na svojom blogu hovorí aj o tom, že za posledných 5 rokov sa stupeň odlúčenia medzi ľuďmi zmenšil z 3,74 na 3,57 stupňa. Tento ukazovateľ hovorí, koľko ľudí vás v priemere spája s každým ďalším používateľom Facebooku po celom svete. Zuckerberg tvrdí, že ide o signifikantný dôkaz toho, akým prepojeným sa stal náš svet. Facebook v tento deň nezabudol ani na Facebook Messenger, kde dnes nájdete nové balíky nálepiek s motívom priateľstva.

Zdroj: Facebook

4.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+