MojAndroid

Hoci to Mark Zuckerberg nikdy nepriznal, veľmi ho škrie fakt, že sa mu nepodarilo odkúpiť Snapchat. Rozhodol sa preto pre novú stratégiu, a tou je kopírovanie ich obsahu a funkcií. V posledných aktualizáciách tak pribudlo do Facebook Messengera niekoľko na chlp rovnakých funkcií ako v Snapchate. A tento príbeh rozhodne nekončí. Dnes Facebook uviedol na svet ďalšiu verziu svojho chatovacieho klienta, ktorá opäť prináša novinky podobné tým, na ktoré sme zvyknutí zo Snapchatu či Instagramu.

facebook-messenger-novinka1

Facebook Messenger získal v najnovšej aktualizácii nový fotoaparát s filtrami a rôznymi zábavnými funkciami. Veľkou novinkou je presunutie tlačidla fotoaparátu do stredu displeja pri zobrazení konverzácií, aby bol stále “dostupný na jeden dotyk”. Novinkou sú aj 3D masky, ktoré vám umožňujú jednoducho použiť filter na vašu tvár priamo počas fotenia. Presne ako v Snapchate. Okrem toho pribudli (samozrejme) aj rôzne nálepky, rámiky, či ďalšie efekty. A aby toho nebolo málo, nálepky už môžete posielať aj namiesto textových správ.

facebook-messenger-novinka2

Ak po tejto aktualizácii Facebook Messengera neskonale túžite, môžete si ju stiahnuť manuálne z obchodu Play alebo počkať, kým vám ju zariadenie z obchodu Play nestiahne automaticky. Je možné, že v našich končinách bude táto aktualizácia dostupná až o niekoľko dní.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Facebook

16.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+