MojAndroid

Ak ste v priebehu niekoľkých týždňov navštívili sociálne siete, ako Instagram či Twitter, zrejme ste si všimli jeden fakt. Množstvo používateľov podľahlo afére s tým, ako budú vyzerať, keď zostarnú. Na splnenie tohto efektu slúži dnes veľmi populárna aplikácia FaceApp.

Verzia: 2.0.949
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.949
Aktuálna cena: Zdarma

Nainštalovaná na mnohých zariadeniach

Appka FaceApp sa za posledné dni stala extrémne virálnou. Pred časom, niekedy v roku 2017 bol FaceApp taktiež v hľadáčiku mnohých používateľov. Vtedajšia obľúbenosť však bola takmer dvakrát menšia, v porovnaní s tou dnešnou. V júli zaznamenala cez 30 miliónov stiahnutí, ako v Obchode Play, tak aj v App Store.

Ani napriek nedávnemu podozreniu zo zbierania údajov pre Rusko sa početná komunita skoro nijako nezmenšila. Tieto špekulácie už boli našťastie vyvrátené a FaceApp si užíva enormne veľkú obľúbenosť, najmä u mladých. Aplikácia patrí pod ruský vývojársky tím “Wireless Lab”. Web statista.com na záver uviedol i grafické porovnanie medziročnej obľúbenosti, ktorý je uvedený vyššie.

Používate, respektíve používali ste FaceApp aj vy? Aký máte na aplikáciu názor?

Náš tip
Ako požiadať FaceApp, aby vymazali vaše dáta zo serverov | NÁVOD

2.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+