MojAndroid

Pre Android je dostupná populárna aplikácia FaceApp, ktorá sa preslávila najmä na zariadeniach s iOS, kde má na svojom konte už viac ako milión stiahnutí. Hlavnou funkciou aplikácie je zmena výrazu tváre ľudí, ktorá sa realizuje za pomoci neurónových sietí. Na tvári tak môžete jediným kliknutím vyčariť úsmev, alebo ju zmeniť tak, aby vyzerala mladšie, staršie alebo atraktívnejšie. K dispozícii je dokonca možnosť zmeniť pohlavie a vítanou je tiež vytvárenie koláží.

Hoci aplikácia ponúka iba niekoľko typov filtrov, tak sa s ňou dá celkom dobre zabaviť. Dúfame však, že jej autori do budúcnosti popracujú na ďalších, ktoré obohatia súčasnú zbierku. Aktuálne je aplikácia FaceApp dostupná v obchode Play zadarmo, pričom kompatibilná by mala byť s väčšinou zariadení s Androidom.

Verzia: 2.0.949
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.949
Aktuálna cena: Zdarma

 

15.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+