MojAndroid

Nájsť zaujímavú a jedinečnú mobilnú hru v Obchode Play je skutočne neľahká úloha. Nová slovenská hra Eyes On Trainy však môže tieto požiadavky spĺňať. Ide o graficky nenáročnú hru, v rámci ktorej sa pohybujete vláčikom po predpísanej dráhe. Musíte skoordinovať farbu vláčika s farbou tunela a samotného prostredia. Na tom by nebolo nič výnimočné, avšak samotnú zmenu farieb ovládate gestami vašej tváre!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 22. týždeň 2017

Hra využíva pre ovládanie vaše zatvorenie očí či otvorenie úst. Zatvorenie očí ovláda práve zmenu farby vláčika smerujúceho do farebného tunelu. Ak je prvým tunelom červený alebo nasledujú dva po sebe idúce tunely s rovnakou farbou, uvidíte obrazovku v čiernobielej farbe. Pre návrat do farebného prostredia musíte otvoriť ústa.

Posuvníkom na úvodnej obrazovke si môžete nastaviť citlivosť rozpoznávania. Požiadavkou pre správne rozpoznávanie pohybov je umiestnenie smartfónu vo vhodnom uhle a blízkosti vašej tváre. Hra vyžaduje taktiež dobré svetelné podmienky, v opačnom prípade nemusí ovládanie fungovať korektne a vy tak nedokážete plnohodnotne prekonávať prekážky. K dispozícii je tiež zoznam hráčov s najvyšším skóre a možnosť hodnotenia.

Náš tip
TOP 5 Android hry: Najlepšie kartové hry (6/2017)

Túto rozhodne netradičnú slovenskú hru s názvom Eyes On Trainy si môžete stiahnuť bez ďalších poplatkov z Obchodu Play zadarmo. Hra vyžaduje Android 5.0 alebo novší. Vzhľadom na fakt, že nová hra je čerstvým titulom vo verzii 1.3, môžete sa stretnúť s menšími nedostatkami v rámci optimalizácie alebo tiež podpory niektorých zariadení.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

9.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+