MojAndroid

Aplikácia Eye Trainer Trainer prináša možnosti, ako si nielen precvičiť oči, ale správnymi cvičeniami a „očnou gymnastikou“ je možné dokonca znížiť svoje dioptrie až o niekoľko úrovní. Navyše, Eye Doctor Trainer je teraz v akcii a prináša zľavu až 25 % do 6. decembra.

 

Aplikácia Eye Doctor Trainer prináša množstvo cvikov z očnej gymnastiky, ktorú poznáme už niekoľko desaťročí a vznikla na základe dlhodobého pozorovania. Ak mávate často bolesti hlavy, alebo si chcete znížiť dioptrie a zlepšiť zrak, alebo len chcete v rámci prevencie predísť jeho zhoršeniu, aplikácia určená práve pre vás.

   

Eye Doctor Trainer obsahuje 6 sád cvičení v trvaní 3 až 20 minút, ktoré si môžete precvičiť kdekoľvek a kedykoľvek počas dňa, keď máte pocit, že ide na vás únava.

 

Navyše, v aplikácii si môžete sami preventívne vyšetriť svoj zrak, čo však nie je náhrada odborného vyšetrenia u lekára. Môžete tak pozorovať svoj progres v tom, ako sa vám zlepšuje vaše videnie.

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: 1,99 €

30.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+