MojAndroid

Externé batérie sa stali obľúbenou súčasťou príslušenstva niekedy v čase, keď naše smart zariadenia začali ponúkať výdrž na jedno nabitie približne na úrovni jedného pracovného dňa. Energia naviac v podobe prenosnej nabíjačky sa stala skutočne užitočnou a lákavou voľbou mnohých používateľov. Láka vás však spojenie bezdrôtového nabíjania a externej batérie? Prichádza NOCABLE.

Náš tip
Huawei pravdepodobne prinesie príslušenstvo Made for Huawei!
Náš tip
Elegantné a účelné príslušenstvo pre Samsung Galaxy Note 8

NOCABLE ako bezdrôtové nabíjanie do vrecka

NOCABLE ponúka príjemný dizajn. Ide o pekný a pomerne kompaktný kváder, ktorý ponúka kombináciu dvoch farieb. K dispozícii je tiež jednoduchý LCD displej, ktorý vám zobrazí zvyšnú energiu v externej batérii. Batéria vám pri plnom nabití ponúka až 8000 mAh. To bohate postačí na nabitie dvoch či troch zariadení v závislosti od kapacity batérie vášho smartfónu.

Túto energiu môžete využiť viacerými spôsobmi. Externá batéria funguje zároveň aj ako bezdrôtová nabíjačka do vrecka s podporou štandardu Qi. Či už vlastníte nový Galaxy smartfón, nový iPhone alebo aj staršie zariadenie s podporou Qi nabíjania, s touto batériou vás koncovky káblov skutočne trápiť nemusia.

Náš tip
Udalosť #MadeByGoogle odhalila 26 nových partnerov pre príslušenstvo

Ak chcete pomôcť vášmu kamarátovi, ktorý však nemá bezdrôtové nabíjanie na smartfóne, nejde o problém. Externá batéria totiž ponúka aj dva štandardné USB výstupy pre iné zariadenia. Nabíjať tak môžete celkovo až 3 zariadenia súčasne. Dve káblovo a jedno bezdrôtovo. Vďaka dvom portom môžete takisto externú batériu nabíjať a zároveň hneď nabíjať ďalšie zariadenie, čo je rozhodne šikovné. Viac informácii o zariadení si môžete prečítať prostredníctvom portálu Indiegogo.

Zdroj: androidauthority

14.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+