MojAndroid

Po skončení fungovania aplikácie Sunrise sa mnohí používatelia ocitli v slepej uličke. Problém sčasti vyriešila neustále lepšia aplikácia Google Kalendár, no tá často nestačí tým najnáročnejším používateľom. Práve pre nich by mala byť určená aplikácia EvGenie, ktorú majú na starosti vývojári obľúbeného titulu Titanium Backup.

Aplikácia funguje na princípe synchronizácie medzi viacerými zariadeniami. Aplikácia sa zameriava na spoluprácu medzi viacerými používateľmi. To znamená, že jednotlivé udalosti môžete zdieľať a môžu na nich pracovať viacerí používatelia. Tiež je možné prostredníctvom aplikácie zdieľať poznámky, komentáre či dokonca súbory. Výsledkom je tak aplikácia s kalendárom, ktorá je schopná pomôcť pri riešení pracovných aj iných úloh.

Žiaľ, tieto synchronizačné funkcie zatiaľ nie je možné naplno využívať. V obchode Play je aktuálne dostupná preview verzia aplikácie, ktorá tieto funkcie nepodporuje. Slúži na to, aby si ju používatelia mohli vyskúšať, otestovať jej ďalšie funkcie a vyskúšať si jej prostredie a navigáciu v ňom. Ak túžite po novej aplikácii s kalendárom, možno práve EvGenie vám pomôže zaplátať dieru po chýbajúcom Sunrise kalendári.

Verzia: 0.9.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

14.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+