MojAndroid

Evernote Android aplikáciaAndroid aplikácia Evernote si zapamätá všetko zaujímavé, čo vás počas dňa stretne a zaujme. Aplikácia umožňuje poznámky zapísať, odfotiť a nahrať. Poznámky, ktoré si uložíte sú synchronizované priamo na webe a je tak možné ich jednoducho prehliadať a medzi nimi aj vyhľadávať.

Evernote Android appPrehliadať uložené poznámky je možné dvoma spôsobmi: priamo cez náhľady alebo len čisto textové zobrazenie. Texty sú vhodné najmä pri čítaní poznámok v oblasti so slabším dátaovým pokrytím. Pre zjednodušenie celej obsluhy aplikácie sú ďalšie funkcionality a nastavenia aplikácie skryté v Android menu.

Nastaviť je možné aj ukladanie polohy spolu s poznámkami a tak sa zjednoduší vyhľadávanie poznámok  aj podľa aktuálnej polohy. Pre aktiváciu tejto funkcionality je potrebné v Nastaveniach povoliť GPS. Po tomto nastavení už len stačí zvoliť “Notes near Location” (Poznámky v blízkosti aktuálnej polohy) a aplikácia zobrazí len relevantné poznámky.

Zdroj: blog.evernote.com

Cena: Zadarmo

QR kód:

29.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+