MojAndroid

Evernote dnes aktualizoval svoju Android aplikáciu na verziu 3.6, ktorá prináša značne vylepšenia aplikácie vrátane nových funkcií a widgetov. Developeri v aktualizovanej aplikácii pridali hneď niekoľko noviniek, ktoré sme v predchádzajúcich verziách nevideli. Patria medzi ne najmä nové hlasové poznámky s rozpoznávaním a prevodom hlasu do textovej podoby, nové funkcie widgetov alebo tiež prehľadnejšie poznámky. Kompletný zoznam nových funkcií je nasledovný:

  • audio poznámky s prevodom hlasu do textovej formy
  • vylepšenia v zozname poznámok a väčšie miniatúry
  • možnosť vypnúť automatické titulkovanie
  • zlepšená čitateľnosť nastavení
  • nové funkcie pre tablety
  • vylepšenia widgetov

Pri Evernote 3.6 máte na výber z dvoch farieb widgetu (klasický zelený alebo tmavý), môžete vybrať, ktoré funkcie budú vo widgete zobrazené alebo ktoré poznámky sa zobrazia vo väčšom formáte widgetu (naposledy videné, naposledy aktualizované, konkrétne poznámky, tagy alebo uložené vyhľadávania). K dispozícii je tiež nový malý widget s rozmerom 1×1 a medzi novinkami nájdete aj novú funkciu “Quick snapshot”, ktorá umožní rýchle vytváranie poznámok s vašimi fotografiami.

 

Evernote
Evernote Corp.
Verzia 3.6 (28. 3. 2012)
Veľkosť 7,4 MB
1.6+

Zadarmo

 

Evernote Widget
Evernote Corp.
Verzia 2.0 (27. 3. 2012)
Veľkosť 346 kB
1.6+

Zadarmo

Zdroj: evernote blog, androidpolice

28.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+