MojAndroid

Hoci si to možno neuvedomujeme, galéria s obrázkami v našom smartfóne je jednou z najpoužívanejších aplikácií. Väčšina z nás je spokojná s tým, čo nám ponúka výrobca, no ak hľadáte zaujímavú alternatívu s extra funkciami, v obchode Play nájdete niekoľko možností. Jednou z nich je aj aplikácia Everalbum, ktorá bola donedávna dostupná iba pre platformu iOS, no vďaka veľkému úspechu teraz prichádza na zariadenia so systémom Android.

Aplikácia Everalbum chce byť vašim jediným centrom pre všetky vaše fotografie. To znamená, že okrem fotografií z telefónu si sem môžete naimportovať fotografie z iných zariadení a aj zo sietí Facebook, Instagram či Fotky Google. Vďaka tomu budete mať v jednej aplikácii dostupnú väčšinu vašich fotografií a celú vašu zbierku budete môcť takto spravovať veľmi jednoducho. Aplikácia pritom ponúka aj možnosť zálohovať fotografie zadarmo vo vysokej kvalite a v neobmedzenom množstve podobne ako služba Fotky Google.

Vďaka tomu si môžete fotky zálohovať do cloudového úložiska a uvoľniť miesto v pamäti vášho zariadenia. Aplikáciu si môžete nainštalovať aj na viacero zariadení a nechať si tak fotky zálohovať zo všadiaľ. Okrem toho ponúka Everalbum aj ďalšie zaujímavé funkcie, ako napríklad vstavaná funkcia zobrazovania momentov, ktoré sa stali presne pred rokom, dvomi, atď., podobne, ako to robí Facebook či iné aplikácie. Celkovo ale ide o veľmi vydarenú galériu, ktorá stojí za vyskúšanie. Okrem verzie zadarmo je k dispozícii aj platený program s cenou 10 USD za mesiac, ktorý ponúka možnosť zálohovania fotografií v plnom rozlíšení a aj zálohovanie videí. Ak chcete vyskúšať túto možnosť, k dispozícii vám bude aj sedemdňová trial verzia.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid

17.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+