MojAndroid

Ako sme vás už postupne informovali v predchádzajúcich článkoch, Sony Ericsson sa stáva v tomto roku spoločnosťou, ktorá bude vystupovať pod jedným oficiálnym názvom Sony. Oficiálny deň, kedy vyšla prvá správa o zlúčení oboch spoločností pod jednu značku vyšla 27. októbra 2011. Vtedy správa hovorila, že spoločnosť Sony kupuje podiel spoločnosti Ericsson a dôjde k finančnému vyrovnaniu medzi oboma spoločnosťami.

Najnovšia správa hovorí, že Európska komisia, výkonný orgán Európskej únie, schválila prevzatie spoločnosti Sony Ericsson spoločnosťou Sony. Najnovšou novinkou je, že divízia venujúca sa mobilným zariadeniam v rámci spoločnosti Sony bude vystupovať pod značkou Sony Mobile Communications. Najnovšie modely budú rebrandované a Xperia S to len dokazuje. Bola tak odstránená ďalšia prekážka na ceste k „novej spoločnosti“ vo svete výrobcov mobilných zariadení.

Zdroj: Reuters Foto: Sony Ericsson

30.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+