MojAndroid

Andy Rubin, známy zakladateľ operačného systému Android, predstavil ešte v máji minulého roka smartfón Essential Phone. Ponúkal ako jeden z prvých telefónov veľký pomer displeja k telu zariadenia a skutočne tenučké rámiky. Svojím spôsobom to bol zároveň stále konzervatívny vzhľad, a to vďaka hranatejším rámikom. Smartfón sa doteraz predával v klasických základných farbách, teda v čiernej, sivej a bielej farbe. Už zajtra však máme spoznať nového člena rodiny. Pôjde zrejme o novú farbu s označením “Ocean Depths”, teda niečo ako hĺbky oceánu. Vzhľadom na prevedenie upútavky na Twitteri by mohlo ísť o lesklé prevedenie istého odtieňa modrej v kombinácii so zlatými rámikmi v osvedčenej odolnej kombinácii keramika a titán.

Ak sa vám toto prevedenie zdá povedomé, pamätáte si správne. Presne tento model bol už totiž prezentovaný na viacerých tlačových fotografiách pri predstavení tohto zariadenia. V skutočnosti by sme mali túto verziu spoznať oficiálne až zajtra, 15.februára.

Náš tip
Essential Phone permanentne zlacnený o 200 USD. Dôvodom je zrejme nízky záujem

O čom je Essential Phone?

Zariadenie obsahuje 5,71″ displej s rozlíšením 2560 x 1312 pixelov a pomerom strán 19:10, procesor Snapdragon 835, 4 GB RAM a 128 GB interné úložisko. Vzadu nájdeme aj dvojicu 13MP fotoaparátov, z ktorých jeden je monochromatický a umožňuje zachytenie väčšieho množstva svetla a druhý je štandardný farebný senzor. Zoznam špecifikácií uzatvára batéria s kapacitou 3040 mAh a port USB-C pre nabíjanie a konektivitu.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+