MojAndroid

Bezpečnostná aplikáci ESET Mobile Security neobsahuje iba štandardnú antivírovú ochranu. Práve naopak, aplikácia sa skaldá z množstva modulov, ktoré chránia okrem iného aj súkromie používateľov. Aplikácia teraz získala aktualizáciu, ktorá výrazne zlepšuje ochranu proti phishingu.

Phishing je čoraz populárnejší aj na mobilných zariadeniach. Útočníci sa snažia vytvoriť repliky populárnych stránok alebo aplikácií a získať tak od vás údaje o vašej osobe či bankových spojeniach. To môže mať veľmi nebezpečné následky, a je tak dobré sa pred týmito útokmi chrániť. Táto ochrana pritom funguje vo všetkých najpopulárnejších webových prehliadačoch na platforme Android.

eset update

Okrem ochrany proti phishingu prináša nová verzia aplikácie ESET Mobile Security aj niekoľko ďalších vylepšení. Aplikácia ukáže rýchly prehľad aktivity jednotlivých aplikácií, kde patrí aktualizácie aplikácií aj aktualizácie databáz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Eset

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+