MojAndroid

Slovenská spoločnosť ESET, ktorá je globálnym lídrom v kybernetickej bezpečnosti, oznámil partnerstvo so spoločnosťou Chronicle, ktorá je súčasťou skupiny Alphabet. Cieľom partnerstva je poskytovať overovanie bezpečnostných incidentov a upozornení v rámci globálnej cloudovej služby spoločnosti Chronicle s názvom Backstory. Firmy môžu v Backstory ukladať a analyzovať svoje bezpečnostné údaje za účelom odhaľovania a skúmania potenciálnych hrozieb. Partnerstvo spoločnosti ESET s Backstory poskytne zákazníkom lepší prehľad a tým kvalitnejšiu ochranu pred pokročilými kybernetickými hrozbami.

Spoločnosť ESET chráni vďaka svojej viac než tridsaťročnej histórii inovácií viac ako 110-miliónov používateľov vo viac ako 200 krajinách a teritóriách. Takmer 40 percent jej zamestnancov pracuje v oblasti výskumu a vývoja, čím chráni nielen ESET zákazníkov ale aj iných používateľov pred ďalším šírením najnovších a pokročilých digitálnych hrozieb. Dáta spoločnosti ESET pomáhajú blokovať cielené útoky, chrániť pred phishingom, zastavovať botnety a zachytávať pokročilé pretrvávajúce hrozby.

Naše partnerstvo s Chronicle bude viesť k jednoduchšej, rýchlejšej a efektívnejšej náprave pokročilých a pretrvávajúcich kybernetických hrozieb. Zákazníci budú schopní rýchlejšie a detailnejšie porozumieť incidentom, podniknúť pri nich adekvátne kroky a zostať o krok pred útočníkmi. Toto skutočne urobí svet bezpečnejším.

Tony Anscombe, Global Security Evangelist a Industry Ambassador so spoločnosti ESET

Sme radi, že môžeme ako Insight Partnera privítať na palube práve ESET. Backstory poskytuje ako globálna platforma vytvorená na analyzovanie bezpečnostných dát veľkých podnikov a firiem vyššiu hodnotu zákazníkom, keď je integrovaná spolu s inými kľúčovými technológiami v rámci zákazníkovej siete. Veríme, že naša spolupráca so spoločnosťou ESET dá zákazníkom širší a presnejší prehľad o hrozbách v ich sieťach.

Ansh Patnaik, Chief Product Officer zo spoločnosti Chronicle

4.5.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+