MojAndroid

Nastal ten správy čas posilniť svoje vedomosti o kybernetických hrozbách a možnostiach ako voči nim chrániť svoj smartfón. Portál Bezpečnenanete.sk sa počas celého mája podrobne, no prehľadne venoval práve mobilným zariadeniam, ktoré so sebou neustále nosíme, no podceňujeme ich ochranu.

V informatívnych článkoch, infografikách, rozhovoroch i podcastoch nájdete skvelé tipy a princípy, vďaka ktorým zo svojho smartfónu nebudete robiť ľahký cieľ pre kyberkriminálne živly. Dozviete sa aj prečo má veľký zmysel používanie bezpečnostných aplikácií ako jednej zo základných ochranných vrstiev, ale aj to na čo si dávať pozor pri inštalovaní a používaní mobilných aplikácií.

Technologický svet a v ňom číhajúce hrozby sa za ostatné roky poriadne posunuli vpred. Kvalitný bezpečnostný softvér preto už dávno nie je len o ochrane proti malvéru. Dôležité sú aj doplnkové funkcie, ktoré nám poriadne poskytnú každodennú ochranu vo všetkých smeroch.

Od ochrany proti phishingu, cez poskytnutie dodatočnej bariéry pri prístupe k aplikáciám, kde pracujeme s citlivými údajmi, až po komplexný bezpečnostný audit či ochranu pred neoprávneným používaním pri krádeži. Žiarivým príkladom takto komplexnej ochrany je ESET Mobile Security pre Android. S ňou sa dozviete o všetkých skrytých nástrahách vo vašom smartfóne.

Tak poďte na to! Naučte sa efektívne chrániť a ESET vás za to ešte aj odmení!

Súťaž je ukončená

Ak sa vám súťažný formulár nezobrazuje, kliknite sem. Správne odpovede nájdete v článkoch na stránke Bezpecnenanete.sk a na stránkach spoločnosti ESET

Každý súťažiaci, ktorý správne odpovie na všetky 4 súťažné otázky, bude zaradený do žrebovania o 10 licencií ESET Mobile Security a 3 knihy “Spojení navždy” o výchove detí v digitálnej dobe. Ak sa vám knihu nepodarí vyhrať v našej súťaži, jej elektronickú verziu môžete teraz získať aj ako darček k rodinnému balíku ESET Family Secuirty Pack. Viac na eset.sk/darcek.

Súťažné podmienky:

 1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na štyri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte 10x licenciu ESET Mobile Security a 3x knihu“ v rámci článku s vyhlásením súťaže
 3. Súťaž začína 29.05.2020 a končí 14.06.2020 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 4. Výhry pre vyžrebovaných spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich: Desiati vyžrebovaní súťažiaci vyhrajú 1-ročnú licenciu ESET Mobile Security
 5. Ďalší traja vyžrebovaní výhercovia získajú knihu “Spojení navždy”
 6. Výhercovia budú vyžrebovaní do 20.06.2020. Výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 7. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 8. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 9. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 10. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 11. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
29.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+