MojAndroid

Herné štúdio Atypical Games je na platforme Android známe hlavne populárnym leteckým simulátorom Sky Gamblers. Jeho tvorba je ale zameraná aj na 3D akčné “survival” hry. Prvou hrou tejto série bol Radiation Island. V ňom ste boli v rámci známeho Filadelfského experimentu teleportovaní na neznámy ostrov, kde ste v otvorenom svete museli prežiť a bojovať proti bežným zvieratám, ale aj rôznym zmutovaným “zombie” postavám.

Druhou hrou bol Radiation City, ktorý sa odohrával v známom opustenom ukrajinskom meste Pripjať blízko Černobyľu. A do Černobyľu sa vrátite aj v najnovšej tretej hre pod názvom Escape from Chernobyl.

Escape from Chernobyl si berie značnú inšpiráciu z PC hernej série S.T.A.L.K.E.R (veľmi voľne inšpirovanej knihou bratov Strugackovcov). Narozdiel od nej nie je vašou úlohou dostať sa do černobyľskej elektrárne v radiáciou zamorenej oblasti, ale z nej uniknúť. Čaká na vás, tak ako pri predošlých hrách série, pomerne otvorený svet, veľa rôznych druhov zmutovaných nepriateľov a zbraní, ktoré môžete využiť k ich likvidácii.

Hra ponúkne peknú 3D grafiku, ktorá je ale dosť náročná, takže na plynulé hranie hry potrebujete aj výkonnejší procesor na vašom zariadení. Hra dostupná za cenu 4,39 EUR, avšak zatiaľ nie je vo finálnej verzii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,39 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,39 €

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Prvá inštalačka hry Fortnite obsahovala veľkú bezpečnostnú chybu
Náš tip
Populárna hra PUBG Mobile dosiahla 100 miliónov stiahnutí
29.8.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+