MojAndroid

V apríli sme vás informovali o zmenách populárneho súborového manažéra pre Android s názvom ES File Explorer, ktorý získal aktualizáciu na verziu 3 s mnohými úpravami najmä používateľského rozhrania. Autori aplikácie však svoj vývoj nekončia a pre všetkých používateľov si najnovšie pripravili vítaný prechod na Material dizajn.

Používateľské prostredie teraz ponúka jednoduché farby a krivky pre lepšiu orientáciu v aplikácií. Čierna a šedá boli v aplikácií nahradené bielou a sýtou modrou farbou, pričom nájdeme tu aj tradičné floating tlačidlo v pravom dolnom rohu, ako to je aj napríklad v aplikácií Gmailu. Okrem toho boli presunuté všetky ovládacie prvky zospodu, do hornej lišty.

nexus2cee_2015-08-02-17.04.44 nexus2cee_2015-08-02-17.04.13 nexus2cee_2015-08-02-17.04.54

Aktualizácia s číselným označením 4.0 tak prichádza s veľkými vylepšeniami a nielen po grafickej ale aj funkčnej stránke. ES File Explorer sa však v novej verzii ešte nedostal do obchodu Google Play, no v blízkej dobe by mal byť dostupný pre všetkých. Stiahnuť si môžete zatiaľ APK súbor, ktorý však pochádza z uzavretého beta testovania, takže sa môžete stretnúť s nestabilitou aplikácie.

Verzia: 4.1.7.1.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1.7.1.22
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+