MojAndroid

Eric Schmidt sa  zúčastnil na konferencii Dreamforce v San Franciscu, na ktorej rozprával o svojich obľúbených témach od cloud služieb až po HTML5. V rozhovore s Marcom Benioffom však nechýbala ani zmienka o Android Ice Cream Sandwich, pre ktorý Eric Schmidt potvrdil dátum vydania na mesiac október alebo november. Tu sú jeho presne slová:

“We have a new operating system, internally known as Ice Cream Sandwich for some reason, which is being released in October/November, which everyone’s really excited about.”

Google doteraz nikdy nespomenul mesiac vydania – známe bolo len to, že Android Ice Cream Sandwich môžeme očakávať v štvrtom kvartáli. Týmito slovami Eric Schmidt potvrdil dohady, ktoré sa svetom Android komunity šírili už dlhší čas. Ice Cream Sandwich nám už tak skoro klope na dvere – september prejde ako voda a už tu máme október ;). Tešíme sa na všetky novinky, ktoré nový OS prinesie a samozrejme aj na nový Google telefón Nexus Prime.

Celý rozhovor s Ericom Schmidtom si môžete pozrieť aj na videu – podstatná časť prichádza v čase 30:25 ;).

8.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+